جلسه هماهنگی اصلاح نژاد بز ندوشن برگزار شد
معاون فرماندارمیبد در جلسه هماهنگی طرح اصلاح نژاد بز ندوشن گفت: خشک‌سالی در بخش ندوشن مشکلات فراوانی برای دام‌پروری به وجود آورده است و در این زمینه باید همه دستگاه‌های ذی‌ربط، برنامه‌ریزی منسجم و کاربردی داشته باشند.
واگذاری زمین‌های شهرک پرورش اسب
در جلسه‌ای که با حضور فرماندارمیبد و جمعی از فعالین صنعت پرورش اسب شهرستان میبد برگزار شد؛ فرماندارمیبد از واگذاری 90 درصد زمین‌های اختصاص‌یافته به این افراد در شهرک صنعتی پرورش اسب خبرداد.
معاون فرماندارمیبد با متصرفین حریم رودخانه‌ها برخورد قاطع می‌شود
معاون فرماندارمیبد در جلسه بحران این شهرستان که با حضور بخشداران بخش مرکزی، بفروئیه و ندوشن، رئیس اداره محیط‌زیست، اورژانس و بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد برگزار شد؛ بر برخورد جدی و قاطع با هرگونه تجاوز به حریم رودخانه‌ها و اراضی دولتی تأکید کرد.
آشنایی منتخبین پنجمین دوره شوراهای میبد با قوانین و اختیارات خود
در نخستین جلسه توجیهی آموزشی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان میبد که با حضور معاون فرماندارمیبد برگزار شد؛ قوانین، وظایف و اختیارات شوراها تبین شد.
برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب درمیبد
همزمان با بیست و یکم تیرماه سالروز واقعه مسجد گوهرشاد و گرامی داشت هفته عفاف و حجاب، نمایشگاهیباحضورمعاون فرماندارمیبد در کانون فرهنگی آیت‌الله اعرافی کمیته امداد حضرت امام رحمه‌الله علیه گشایش یافت.
رئیس پلیس راهور میبد معرفی شد
در جلسه‌ای‌ با حضور فرماندارمیبد، رئیس پلیس راهور استان، فرمانده انتظامی و جمعی از مسئولین، از زحمات سروان جعفر قراخانی قدردانی و سرهنگ دوم محمدحسین دهقانی فیروزآبادی به‌عنوان رئیس پلیس جدید راهور شهرستان میبد معرفی شد.
راهپیمایی حمایت از عفاف و حجاب فردا درمیبد برگزار می‌شود
معاون فرماندارمیبد در جلسه‌ای‌ که به مناسبت گرامی داشت هفته حجاب و عفاف برگزار شد گفت: هفته حجاب و عفاف یادآور واقعه تلخ مسجد گوهرشاد و حمله رژیم سفاک رضاخان قلدر به معترضین کشف حجاب در 21 تیرماه سال 1315 است.
پیام تبریک فرماندارمیبد بابت ثبت جهانی شهر تاریخی یزد
فرماندارمیبد در پیامی ثبت جهانی شهر تاریخی یزد در یونسکو را به استاندار و متولیان میراث فرهنگی تبریک گفت.
بخشدار مرکزی میبد از افزایش بیش از هشتاددرصدی بودجه دهیاری‌ها خبرداد
نشست هم‌اندیشی میراث فرهنگی و گردشگری با حضور معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و رئیس میراث فرهنگی، و جمعی از فرهنگ دوستان در محل آب‌انبار تاریخی روستای مهرآباد برگزار شد.
خیر میبدی زمین 6 هزار متری خود را به آموزش‌وپرورش اهداء کرد
صبح امروز و با حضور فرماندارمیبد، مدیر آموزش‌وپرورش، دهیار حسن‌آباد و جمعی از مسئولین، حاج اسماعیل کلانتر، زمین 6 هزار متری خود را برای احداث آموزشگاه و مسجد مدرسه به آموزش‌وپرورش شهرستان میبد واگذار کرد.
نمایش 1 - 10 از 11 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 2